Różowy garnitur wiosna MUST HAVE

Garnitur to dla mnie wyjątkowy element garderoby. Mogłabym mieć w swojej szafie garnitur w każdym kolorze i odcieniu, ale jest jedna główna rzecz, która stoi na przeszkodzie… O ile damski garnitur da się upolować naprawdę w dobrej cenie, o tyle z rozmiarami jest już nieco gorzej. Chcąc nosić dopasowany, dobrze skrojony garnitur muszę go zawsze oddać do krawcowej na generalne przeróbki, a to zwiększa koszty + efekt nie zawsze jest taki jakiego spodziewałabym się. Generalnie rzecz biorąc,  maleńkich garniturów nie mogę znaleźć 🙁 Mam nadzieję, że światowa rozmiarówka zejdzie z tendencji oversizowej, bo dla mnie jest ona fatalna.

Dzisiaj pokazuję Wam pastelowy garnitur z Zary. Ma krój luźny, więc można założyć do niego trampki, espadryle jak i skórzane buty z frędzlami, które znajdziecie tutaj. Torebka kuferek z bambusa idealnie zgrywająca się z butami tutaj .

Garnitur znajdziecie w obecnej kolekcji 🙂

 

4 Odpowiedzi
 • Gniewko Ogiński
  Kwiecień 30, 2018

  Wszystko fajnie wygląda, ale dla mnie te buty w ogóle nie pasują do całości, są jakieś takie wybrakowane moim zdaniem. Kolor garnituru jak najbardziej na plus 🙂

 • Paweł
  Maj 8, 2018

  Bardzo ładna, kobieca stylizacja.

 • Weronika
  Maj 13, 2018

  A mi buty właśnie bardzo się podobają. Super wyglądasz 🙂

 • Kornelia
  Lipiec 25, 2018

  Fantastyczna stylizacja, wyglądasz na prawdę cudnie. Garnitur na Tobie wygląda na prawdę genialnie! 🙂

Co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close